if_photoif_put_inmenu
Золотий Мандарин Квадра
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 757-94-60 Показати

Основні етапи вибору тротуарної плитки

08 жовтня 2014

Важливим етапом в будівництві є благоустрій території.

На сьогоднішній день тротуарна плитка і малі архітектурні форми  -  досить популярне, nbsp; практичне, доступне, а найголовніше, красиве рішення для мощення  пішохідних доріжок, прикраси парків,  площ,  проектування промислових зон, стоянок автотранспорту і навіть будівництва  доріг. Тому особливу  увагу необхідно приділяти правильної та якісної укладання тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого  строку експлуатації.

 

1. Для правильного вибору тротуарної плитки необхідно:
 -Визначити з функціональним призначенням покриття та визначити навантаження, які воно буде нести;
 -підібрати необхідну товщину тротуарної плитки.

 Для садово-паркових доріжок, тротуарів, прибудинкової території, де виключена можливість заїзду автотранспорту - товщина покриття  повинна бути 4 см і більше. Для покриття, де можливий заїзд легкового автотранспорту  nbsp; - товщина покриття повинна бути 6 см і більше. Для покриття  з інтенсивним рухом транспорту, в тому числі вантажного (парковки, внутрішньоквартальні проїзди, вантажні термінали) - товщина покриття  повинна бути 8 см і більше.


Щоб покриття було зсувостійкість, рекомендується:


 -вибирайте форми тротуарної плитки зі спеціальною криволінійної формою (подвійне Т, стільники);
-при використанні стандартних каменів (цегла, квадрат) укладку необхідно проводити з перев'язкою рядів (ялиночка, зрушення рядів);
-шов тротуарної плитки не повинен бути спрямований паралельно руху транспорту (напрямок швів має бути під кутом 45 до напрямку  руху).  І ще: вибір тротуарної плитки залежить від естетичних уподобань, і наскільки гармонійно виглядатиме обрана плитка  на конкретній ділянці.

2. Для правильного вибору необхідних шарів основи потрібно:

 Визначити тип грунту на ділянці і його несучу здатність. Від характеристик грунту залежить обсяг робіт на ділянці по підготовці  підстави. Точно визначити характеристики грунту за його просадочности, плинності, морозному пученію, набухання і інші важливі параметри  можна тільки в лабораторних умовах. Найменші витрати з облаштування підстави будуть при піщаних грунтах, найбільші  при  глинистих. Для простого експрес-визначення складу грунту на ділянці можна скористатися даною таблицею: 
Якщо грунт сухий, його потрібно трохи намочити.  Якщо Ваша ділянка відноситься до підтоплюються або грунтові води знаходяться дуже  високо, рекомендуємо провести роботи по додатковому дренажу ділянки, попередньо проконсультувавшись з фахівцем. 
 - Визначити кількість необхідних шарів основи та їх товщину. Якщо на ділянці зустрічаються різні типи грунтів, вибір основи необхідно  провести як для самого слабкого грунту.

 

Гарантований термін служби тротуарної плитки залежить не тільки від якості продукції, але і від професіоналізму виконання  роботи  з її укладання. Важливою є і швидкість укладання.

Компанія  ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН КВАДРА надає послуги з ручного і механізованого укладання тротуарної плитки.

Наші телефони: (098) 592-46-76. Контактна особа: Наталія Савенко.
Е-mail: savenko@goldmandarin.com.ua 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×